Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
ASYSTENT REDAKCJI

ELAMED E. i R. CHOLEWA SPÓŁKA JAWNA
Katowice
praca stacjonarna
4706 dni temu

GRUPA ELAMED - Wydawca czasopism branżowych, książek, organizator szkoleń

o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • Pozyskiwanie autorów specjalistycznych artykułów;
  • Przygotowanie materiałów redakcyjnych pod kątem poprawności językowej i ich akceptacja do druku;
  • Organizacja konferencji, seminariów, szkoleń;
  • Współpraca z partnerami biznesowymi;
  • Realizacja patronatów medialnych;
  • Aktualizacja stron internetowych;
  • Bieżące pozyskiwanie i monitorowanie informacji branżowych z kraju i ze świata;
  • Wspieranie redaktora naczelnego w realizacji planów wydawniczych;
  • Reprezentowanie wydawnictwa na zewnątrz.
Wymagania:
  • Poprawny warsztat dziennikarski - znajomość zasad korekty i redagowania tekstów;
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność, zdolności negocjacyjne;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność;
  • Znajomość zasad funkcjonowania systemu ratownictwa i branży BHP będą dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • Stałe zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę;
  • Czynny udział w projektach od etapu koncepcyjnego po realizację;
  • Przyjazną atmosferę pracy w ciekawej branży.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).