Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Spedytora w dziale morskim

Shipco Transport Sp. z o.o.

Gdynia

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2270044, z dnia 2019-02-12

SHIPCO TRANSPORT SP. Z O.O.

ul. Pulaskiego 6
81-368 GDYNIA
NIP: 5861930720
REGON 191457895

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

Firma SHIPCO TRANSPORT SP. Z O.O. Poszukuje osób na stanowisko

Asystenta spedytora w dziale morskim w gdyńskim oddziale.

Wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętności obsługiwania komputera, a w szczególności arkusza kalkulacyjnego MS Excel,
  • Ukończonej uczelni wyższej (lub w trakcie studiów niestacjonarnych).

Kandydatury osób niespełniających powyższych wymagań – nie będą rozpatrywane.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość nawiązania kontaktów w branży TSL,
  • Pozyskanie szerokiej wiedzy praktycznej z zakresu spedycji i transportu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku
angielskim (ze zdjęciem), w formacie pdf za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ"

Prosimy o nie przesyłanie listów motywacyjnych na ww stanowisko.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Shipco Transport Sp. z o.o..