Asystent sprzedaży

AUDIT Doradztwo Personalne

Zielona Góra

6 dni temu

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Zielonej Górze, poszukujemy kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjmowanie nowych zamówień od import-managera,
  • wprowadzanie zamówień w wewnętrzny system,
  • prowadzenie dokumentacji importowo-exportowej,
  • kontakt z urzędem celnym,
  • zlecanie transportów wysyłkowo / zakupowych,
  • kontakt z klientem w celu informowania o bieżących statusach zamówień,
  • raportowanie o statusie realizacji zamówienia do managera,
  • weryfikacje płatności klientów,
  • zlecanie i weryfikacja działań magazynu w celu wysyłek ilości zgodnych z zamówieniem klienta,
  • przygotowanie dokumentów wysyłkowych i zakupowych (CMR, listy przewozowe, lista asortymentowa),
  • przygotowywanie ofert dla klientów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy na wielu projektach jednocześnie (priorytetyzacja)
  • Komunikatywność
  • Chęć rozwoju

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Asystent Działu Sprzedaży jest to osoba, która odpowiada za wspieranie pracy Działu Sprzedaży w firmie. Do głównych zadań pracownika zatrudnionego na tym stanowisku należy: wspieranie pracy działu handlowego, przygotowywanie tłumaczeń, raportów i prezentacji, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami, uzupełnianie zapasów, zapewnienie ciągłości łańcucha dostaw, a także przygotowywanie ofert ...
Praca Asystent Działu Sprzedaży