Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Technologa Odzieży

Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I.

Gdynia

42 dni temu

Ogłoszenie numer: 2380516, z dnia 2019-04-09

Zakłady odzieżowe ,,Wybrzeże" S.l. to jeden z największych producentów odzieży specjalnego przeznaczenia w Polsce. Jesteśmy firmą, która od lat tworzy produkty zapewniające komfort, elegancję i bezpieczeństwo.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • pomoc we współpracy z technologiem w zakresie technologii oraz konstrukcji odzieży
  • pomoc w przygotowaniu rozmiarówki
  • uczestniczenie w monitorowaniu produkcji i wykonywaniu komentarzy do wzorów

Wymagania

Szukamy osoby która:
  • jest zmotywowana do nauki, zaangażowana i interesuje się modą
  • potrafi obsługiwać komputer
  • posiada minimum średnie wykształcenie

Oferujemy

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia
  • pierwsza umowa na okres próbny a następna na czas określony lub nieokreślony

Poznaj

Jesteśmy producentem szerokiego asortymentu odzieży służbowej (spodnie, spódnice, kamizelki, marynarki) z tkanin wełnianych. Produkujemy także specjalistyczną odzież uszczelnianą oraz umundurowanie. Naszymi głównymi odbiorcami są: Agencja Mienia Wojskowego, Policja, Poczta Polska, kontrahenci zagraniczni z krajów skandynawskich oraz Anglii i Holandii.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (712)
Wałbrzych (68)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (248)
Toruń (146)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (899)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2254)
Radom (170)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (240)
Nysa (81)