Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystentka / Asystent - Administracja Biurowa

Recruit Europe

Dolnośląskie

31 dni temu

Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: Asystentka Administracja biurowa - japońska marka samochodowa. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 0-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka angielskiego lub japońskiego na co najmniej poziomie zaawansowanym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko. Jeśli znasz lub jesteś zainteresowana kulturą japońską jest to dodatkowy atut.

Nr Ref.: Asystentka Administracja biurowa - japońska marka samochodowa

Obowiązki:

  • Wspomaganie organizacji pracy Dyrektora
  • Zarządzanie przepływem informacji
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z dostawcami, klientami i partnerami firmy
  • Obsługa kalendarza spotkań Dyrektora
  • Sporządzanie notatek ze spotkań
  • Koordynowanie projektów
  • Tworzenie prezentacji, pism, raportów
  • Tłumaczenie dokumentów z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski
  • (japońskiego dodatkowy atut)

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego (japońskiego dodatkowy atut)
  • Jeśli znasz lub jesteś zainteresowana kulturą japońską jest to dodatkowy atut.
  • Wykształcenia wyższego
  • Znajomości MS Office

Oferujemy:

  • Międzynarodową atmosferę
  • Możliwość używania języka obcego - Angielski lub Japoński
  • Indywidualne podejście do pracownika
  • Przyjazne warunki pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Recruit Europe is International Recruit / Head Hunting company, conducting recruit activities for Executive position for International companies located in Belgium, Germany, UK, Poland, Czech, Slovakia, France. We have many kind of job offer in all European countries including Japan. Welcome to register your CV for the future!

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (658)
Wałbrzych (62)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (139)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (809)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (1973)
Radom (176)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (227)
Nysa (61)