Asystentka / Asystent

KLOEPFEL GROUP

Mazowieckie

15 dni temu

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Opis stanowiska:
  • organizacja kalendarza, umawianie spotkań
  • organizowanie podróży służbowych
  • segregowanie dokumentów
  • organizacja firmowych eventów
  • wykonywanie tłumaczeń
  • przygotowywanie prezentacji w Power Point
  • wykonywania podstawowych czynności administracyjnych
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • nie jest wymagane doświadczenie
  • prawo jazdy
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Power Point
  • rzetelność
  • dokładność
  • pracowitość
  • dobra organizacja pracy i czasu
  • nienormowany czas pracy
  • CV ze zdjęciem
Oferujemy:
  • częściowo pracę zdalną z dowolnego miejsca
  • spotkania w siedzibie firmy raz w tygodniu
  • umowę o pracę, pierwsza na okres 12 miesięcy
  • 2 etapy rekrutacji, część po angielsku
  • wynagrodzenie 4 tyś netto
  • możliwość rozwoju, szkolenia

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka