Asystentka Product Managera

QUIOSQUE

Bydgoszcz

24 dni temu

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój swojej kariery.Aplikuj już dziś i dołącz do naszego sprzedażowego zespołu.

Bydgoszcz
 Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów;
  • Min. średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Podstawowa znajomość programu Exel;
  • Pozytywne nastawienie, energia w działaniu i chęć pracy w zgranym zespole.
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z Kupcem i Product Managerem w procesie tworzenia kolekcji dodatków;
  • Wprowadzanie produktów do systemu i ich aktualizacja;
  • Planowanie płatności zagranicznych - uzupełnianie i kontrola płatności;
  • Współudział w spotkaniach kolekcyjnych i udział w tworzeniu kolekcji dodatków.
Oferujemy:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w znanej firmie odzieżowej w Bydgoszczy;
  • Umowa na cały etat - zastępstwo na 2 lata, z możliwością przedłużenia umowy;
  • Rabaty na kolekcję odzieży;
  • Praca z życzliwymi i otwartymi ludźmi.
Prosimy o dołączenie do swoich dokumentów aplikacyjnych wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych:
  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH i GAO w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego;
  • wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez grupę PBH i GAO w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez grupę PBH i GAO znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie: https://quiosque.pl/polityka-prywatnosci-kandydaci

Poznaj

QUIOSQUE

Dlaczego warto?

Naszą dewizą jest odkrywanie piękna Klientek poprzez odpowiedni dobór stylizacji, dlatego też ważne jest dla nas, aby nasz personel był otwarty i przyjazny dla drugiego człowieka. QUIOSQUE to ludzie otwarci i entuzjastycznie nastawieni do otoczenia. Jeśli poszukujesz nie tylko pracy, ale także pasji, szansy na robienie tego, co sprawia Ci przyjemność, dołącz do nas. U nas spotkasz ludzi, którzy myślą podobnie.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka