Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystentka / Sekretarka dyrektora

Sport Service

Niepołomice

222 dni temu

Ogłoszenie numer: 1949152, z dnia 2018-04-11

Firma Sport Service od 18 lat zajmuje się sprzedażą oraz dystrybucją odzieży ,obuwia , sprzętu, sportowego.

Miejsce pracy: małopolskie / Niepołomice

Opis stanowiska

  • Pomoc Dyrektorowi w prowadzenie działań administracyjnych, związanych z codziennym funkcjonowaniem działu
  • Codzienna obsługa biura, zamawianie materiałów i tworzenie raportów
  • Obsługa połączeń telefonicznych, poczty, elektronicznego kalendarza
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji

Wymagania

  • Efektywna organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Zaradność, operatywność, sumienność; dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Oferujemy

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualny program rozwoju oraz szkoleń
  • ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku;możliwość zdobycia doświadczeń oraz rozwoju zawodowego

Poznaj stanowisko: Asystent Dyrektora

Asystent dyrektora to pracownik obsługi biura kadry kierowniczej. Można ogólnie by powiedzieć, iż asystent lub asystentka dyrektora to jedna z osób, która zna tajemnice firmy. Do głównych zadań tego pracownika należy, m.in.: logistyczne i administracyjne wsparcie dyrektora w codziennych obowiązkach, przygotowanie zestawień, sprawozdań, prezentacji i raportów, analiza raportów i zestawień, ...
Asystent Dyrektora Praca Asystent Dyrektora

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (773)
Wałbrzych (52)
Legnica (91)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (106)
Lubelskie:
Lublin (198)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (810)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1815)
Radom (148)
Płock (43)
Opolskie:
Opole (162)
Nysa (61)