Asystentka stomatologiczna
XO Dental Clinic
Warszawa, Wilanów
22,00 - 30,00 zł brutto/godz.
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / zlecenie
6 dni temu

Ogłoszenie numer: 7181181, z dnia 2022-06-22

Nasza Klinika specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu chorób przyzębia, a także w stomatologii estetycznej.

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów

Opis stanowiska

Klinika stomatologiczna w Wilanowie zatrudni asystentkę stomatologiczną na cały etat oraz na 3 dni w tygodniu. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Do głównych obowiązków będą należeć:

  • Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem
  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
  • Sterylizację narzędzi i materiałów

Wymagania

  • Pozytywne nastawienie do pracy,
  • Chęć zwiększenia swoich kwalifikacji zawodowych

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności oraz poszerzenie swojej wiedzy
  • pracę w miłej, przyjaznej atmosferze

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ lub poprzez kontakt telefoniczny na numer 602 318 925.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj