Zobacz więcej ofert pracy

Audytor Energetyczny

Energomix S.A
Warszawa, Włochy
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat / część etatu
umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa
35 dni temu

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu, usługami w zakresie efektywności energetycznej, elektromobilnością oraz odnawialnymi źródłami energii. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy
Twoje obowiązki:
  • Samodzielna realizacja audytów energetycznych i studiów wykonalności (audyt efektywności energetycznej, audyt termomodernizacyjny, audyt energetyczny przedsiębiorstwa, badanie śladu węglowego, itp.),
  • Współpraca z podwykonawcami oraz weryfikacja ich pracy (inni audytorzy energetyczni),
  • Przeprowadzanie wizji lokalnej u klientów i kompletowanie dokumentacji,
  • Analizowanie i kosztorysowanie prac, składanie ofert oraz negocjowanie warunków umów,
  • Współpraca z działem marketingu, back office oraz siecią handlową.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenia technicznego (elektryczne, energetyczne, HVAC),
  • Min. 2-letniego doświadczenia w pełni samodzielnej realizacji audytów energetycznych (popartej referencjami),
  • Znajomości oprogramowania branżowego (np. AutoCAD, Audytor OZE),
  • Komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego,
  • Wysokiej kultury osobistej, samodzielności oraz odpowiedzialności,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Nasza oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy + benefity (karta sportowa),
  • Wiele interesujących projektów oraz mnóstwo wyzwań zawodowych,
  • Szkolenia i możliwości rozwoju kompetencji,
  • Narzędzia do pracy (m.in.: samochód służbowy, karta paliwowa, telefon, komputer),
  • Elastyczne formy współpracy (umowa zlecenie, umowa o pracę, B2B),
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Pracę w stabilnej firmie i szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,
  • Spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.

Poznaj

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zatrudniamy niemal 50 osób i działamy w całym kraju. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu (www.energomix.com), usługami w zakresie efektywności energetycznej (www.cefen.pl), elektromobilnością (www.cepel.pl) oraz odnawialnymi źródłami energii (www.cefo.pl). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.