Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Automatyk - Elektryk

STELMET

Zielona Góra

86 dni temu

Stelmet S.A. jest największym w Europie producentem drewnianej architektury ogrodowej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Zakres obowiązków:
  • obsługa i konserwacja urządzeń elektrycznych oraz automatyki przemysłowej,
  • udział w projektach dotyczących automatyzacji procesów i stanowisk produkcyjnych,
  • programowanie sterowników PLC,
  • serwis systemów automatyki,
  • diagnozowanie i usuwanie awarii w zakresie automatyki, elektroniki,
  • opracowywanie systemów sterowania dla poszczególnych grup urządzeń.
Wymagania:
  • wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe,
  • doświadczenie na stanowiskach związanych z konstrukcją, serwisem maszyn i urządzeń w firmach produkcyjnych,
  • uprawnienia eksploatacyjne,
  • uprawnienia dozorowe.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (646)
Wałbrzych (47)
Legnica (55)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (750)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1697)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (24)