Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Grudziądz
Automatyk – Monter rozdzielnic elektrycznych

Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o.
Grudziądz
praca stacjonarna
4713 dni temu

Ogłoszenie numer: 154062, z dnia 2011-06-24

Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu, przy ul. Gierymskiego 27 poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grudziądz

Opis stanowiska

  • prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia
  • budowa układów sterowania i automatyki

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w kierunku automatyka/elektronika
  • mile widziane aktualne uprawnienia elektryczne
  • znajomość wiedzy z zakresu automatyki i elektroniki przemysłowej
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i schematami elektrycznymi

Oferujemy

Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o. jako 10-krotny laureat konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play" oferuje stałą, ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze. Zapewniamy umowę o pracę i korzystne wynagrodzenie.