Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Automatyk Utrzymania Ruchu

HR Wise Sp. z o.o.

Nysa, Prudnik

26 dni temu

HR Wise jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Nysa, Prudnik
Obowiązki:
  • Naprawa maszyn oraz urządzeń zgodnie z wewnętrznymi procedurami, harmonogramem oraz dokumentacją techniczną w zakresie automatyki maszyn
  • Aktualizacja schematu automatyki w zakresie dostosowania oprogramowania sterowników PLC
  • Analiza uszkodzeń aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki oraz wykonywanie napraw
  • Wykonywanie przeglądów układów sterowania, automatyki linii produkcyjnych, systemów elektrycznych oraz automatycznych maszyn
Oczekujemy:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne – preferowany kierunek Automatyka.
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu lub innym o podobnym zakresie obowiązków
  • Wiedza praktyczna w zakresie układów automatyki przemysłowej
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV
  • Dużej motywacji do pracy oraz chęć podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Motywujący system wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, multikafeteria ect
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych oraz awansu w strukturach firmy
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawcy, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie, w celu przeprowadzenia rekrutacji z moim udziałem zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

Poniższa klauzula jest opcjonalna:

„Wyrażam także dobrowolną  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą pod adresem: ul. Puszkarska 9, 30-644 Kraków, a także na ich udostępnienie na rzecz Pracodawców współpracujących z Administratorem, w celu przeprowadzenia innych rekrutacji z moim udziałem w przyszłości, zgodnie z postanowieniami Polityki Prywatności. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.”

Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest HR Wise Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie 30-644, przy ul. Puszkarska 9. Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu i / lub rekrutacji w przyszłości , w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 3 lat.

Masz w każdym momencie prawo dostępu do swoich danych, w tym sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w HR Wise prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@hrwise.pl

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (701)
Wałbrzych (55)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (250)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (266)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (945)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2183)
Radom (170)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (93)