Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

ING Bank Śląski S.A.
Katowice
praca stacjonarna
2080 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KB/05/2018

Jeśli szybko wyprowadzasz błędy, których i tak niewiele w Twoim kodzie popełniasz, na pytania: „mój kod nie działa” i „mój kod działa”, nie odpowiadasz tak samo: I have no idea why oraz Twój kod jest czytelny, czyli nie wyznajesz zasady było ciężko napisać ma być ciężko zrozumieć - APLIKUJ,  będziesz miał/a okazję pracować z najlepszą bankowością internetową dla firm w tej części Europy.

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:
  • tworzenie i projektowanie zgodnie z obowiązującymi standardami uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa
  • autorskie testowanie tego co wytworzysz
  • prowadzenie przeglądów oprogramowania stworzonego w zespole współpracując z innymi programistami, analitykami i testerami
Od kandydatów oczekujemy:
  • znajomości Java 7/8, platformy Java EE 6+ lub Spring
  • znajomości wzorców projektowych oraz bazy danych i PL/SQL
  • znajomości JavaScript, frameworku AngularJS oraz HTML5 i CSS 3.0
  • umiejętności pisania testów jednostkowych, które są dla Ciebie elementem tworzenia aplikacji
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej w notacji UML oraz w języku angielskim
Oferujemy Ci:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Strefę relaksu i rozrywki
  • Dodatkowy monitor
  • Pracę zdalną
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking rowerowy
  • Międzynarodowe projekty