Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    2 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

ING Bank Śląski S.A.
Katowice
praca stacjonarna
1794 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: PI/DAKiS/05/2019/08

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecamPI/DAKiS/05/2019/08

Forma współpracy: umowa o pracę.

Jeśli:
  • masz od ok dwóch lat doświadczenia komercyjnego, a logika backendowa to to co Ciebie napędza,
  • lubisz pracować w najnowszych technologiach,
  • responsywne interfejsy użytkownika nie mają dla Ciebie tajemnic,
  • pamiętasz o aspektach wydajnościowych i bezpieczeństwa,
  • nie przeraża Cię dokumentacja, nawet w języku angielskim,
  • praca w oparciu o Code Review to dla Ciebie standard.
Zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu, w którym będziesz odpowiedzialny za:
  • zaprojektowanie, wdrożenie i rozwój nowej aplikacji kredytowej dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego korzystając z:
    • Javy 8,
    • Springa lub platformy Java EE 6+.
  • współpracę z UX designerem,
  • pisanie testów jednostkowych.
Oferujemy Ci:
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów
  • Strefę relaksu i rozrywki
  • Dodatkowy monitor
  • Pracę zdalną
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking rowerowy
  • Międzynarodowe projekty