Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Backend Developer

FAKRO
Nowy Sącz
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
rekrutacja online
925 dni temu
Nr ref.: 1/ITBD/10_2020

Poszukujemy backend developera z charakterem, potrafiącego samodzielnie rozwiązywać problemy w oparciu o optymalne rozwiązania.

Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku programisty
  • bardzo dobra znajomość technologii backendowych tj. C# (.NET Core) lub PHP (Symfony)
  • dobra znajomość technologii frontendowych tj. Javascript (Angular, TypeScript, jQuery, Node.js, npm) HTML5 i CSS3 (Bootstrap)
  • dobra znajomość systemów baz danych MSSQL lub MySQL
  • znajomość technologii SOAP/REST
  • zaawansowana znajomość GIT
  • znajomość systemu Linux
  • dobre zdolności analityczne
  • odpowiedzialne wykonywanie pracy, niezależność, dyscyplina i inicjatywa
  • kultura osobista, przyjazne nastawienie, umiejętność pracy w grupie, poczucie humoru
  • dobra znajomość języka angielskiego
Dodatkowym atutem będzie:
  • wiedza na temat architektury mikroserwisowej
  • obeznanie z metodami CI/CD w środowisku opartym o Dockera i GITa.
  • doświadczenie w pracy metodami zwinnymi np. SCRUM
  • znajomość metod testowania oprogramowania, frameworków, TDD/BDD
Oferujemy:
  • umowę o pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku lub B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej
  • wsparcie poprzez system szkoleń wdrażających oraz zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach awansów i rekrutacji wewnętrznych
  • dobre warunki pracy
  • wejściówki na basen, udział w imprezach integracyjnych
  • dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU oraz opieki medycznej
  • bonusy w okresach świątecznych
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO