Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik kawiarni McCafe

    McDonald's Polska Sp. z o.o.   Kłodzko    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   25,25 - 26,50 zł brutto/godz.
    5 dni
    Co będziesz robić? Przygotowywać burgery, desery i inne pyszności; Sprzedawać je; Kompletować i wydawać zamówienia; Dbać o porządek; Czego szukamy? Chęci do pracy; Otwartości i komunikatywności; Umiejętności pracy w zespole; Pssst: Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii -...
  • Kasjer / Kasjerka / Bufetowy / Bufetowa

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    5 dni
    OBOWIĄZKI: Obsługa kasy fiskalnej. Wydawanie posiłków. Drobne prace porządkowe.
Zobacz więcej ofert pracy

Barista

SO! COFFEE
Kielce
praca stacjonarna
2326 dni temu

Jeśli szukasz pomysłu na pracę, chcesz zdobyć nowe doświadczania i umiejętności, lubisz kontakt z ludźmi i jesteś otwarty/a na wyzwania – zgłoś się do nas!

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Barista

w kawiarni SO! COFFEE i kawiarni Furore!

Kogo szukamy?
  • Osób otwartych, zaangażowanych, nastawionych pozytywnie do świata,
  • Chętnych do nauki, lubiących wyzwania, nie bojących się pracy i w miarę dyspozycyjnych,
  • Wesołych, towarzyskich, pełnych energii,
  • Z doświadczeniem lub do przyuczenia – najważniejsze są chęci!
  • Z ważną książeczką do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Co oferujemy?
  • Elastyczny grafik,
  • Szkolenia,
  • Uczestnictwo w rozwoju sieci, możliwość rozwoju i awansów.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997 r., poz.883)”
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

Niniejszym informuję Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Szczegóły tego dotyczące znajdziesz poniżej.

  1. Administrator danych osobowych
    My, Lagardere Travel Retail sp. z o.o. z siedzibą w 02-486 Warszawa ul. Aleje Jerozolimskie 174, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych.
    W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@lagardere-tr.pl, tel. 0048 22 572 32 99; lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt. I.
  2. Cele i podstawy przetwarzania
    w celu przeprowadzanie procesu rekrutacji pracownika/współpracownika, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
  3. Odbiorcy danych
    Twoje dane udostępniane są partnerom biznesowym administratora
  4. Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
    Nie przekazujemy Twoich danych poza teren Polski/EU/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
  5. Okres przechowywania danych
    Twoje dane pozyskane w celu rekrutacji przechowujemy przez czas konkretnej rekrutacji – nie dłużej niż 3 miesiące od momentu rozpoczęcia przetwarzania (jeżeli nie wyraziłeś zgody na dalsze przetwarzanie). Nie dłużej niż 3 lata od momentu zebrania danych osobowych (jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie dłuższe niż dla potrzeb konkretnej rekrutacji, w szczególności dla potrzeb przyszłych rekrutacji)
  6. Twoje prawa
    Przysługuje Ci:
    1. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
    2. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
    3. prawo do usunięcia.
      Jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz żądać, abyśmy je usunęli;
    4. ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych;
    5. prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie Twojej zgody, jeżeli są przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz prawo żądania, aby Twoje dane zostały przez nas przesłane bezpośrednio innemu administratorowi, o ile środki techniczne na to pozwalają;
    6. prawo do wniesienia skargo o organu nadzorczego.
      Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych;
    7. prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
      W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
      W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@lagardere.pl, lub zadzwoń pod numer telefonu: 0048 22 572 32 99. Przed realizacją Twoich uprawnień będziemy musieli upewnić się, że Ty to Ty, czyli odpowiednio Cię zidentyfikować.
  7. Informacja o wymogu/dobrowolności podania danychPodanie przez Ciebie danych jest:dobrowolne
    Jeżeli nie podasz danych:proces Twojej rekrutacji nie zostanie wdrożony.