Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik kawiarni McCafe

    McDonald's Polska Sp. z o.o.   Kłodzko    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   25,25 - 26,50 zł brutto/godz.
    14 dni
    Co będziesz robić? Przygotowywać burgery, desery i inne pyszności; Sprzedawać je; Kompletować i wydawać zamówienia; Dbać o porządek; Czego szukamy? Chęci do pracy; Otwartości i komunikatywności; Umiejętności pracy w zespole; Pssst: Nie musisz mieć doświadczenia w gastronomii -...
  • Pracownik piekarni i produkcji spożywczej

    MAXTOP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Sławków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Umiejętności pracy w zespole; Solidności, rzetelności, uczciwości; Motywacji i zaangażowania; Dobrej organizacja pracy; Książeczki SANEPID;
Zobacz więcej ofert pracy

Barista

Green Caffe Nero
Warszawa, Śródmieście, Centrum
22,80 - 26,00 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
pełny etat / część etatu
umowa zlecenie
praca stacjonarna
367 dni temu

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją do kawy!

Zostań Baristą
specjalistą od jej przygotowania i serwowania oraz umilania innym życia.
Odnajdziesz się w naszym Zespole jeśli charakteryzują Cię te cechy:
  • Pracowitość, uczciwość i umiejętność współpracy w zespole - nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw
  • Pozytywna energia, uśmiech, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku
  • Chęć podjęcia dłuższej współpracy w elastycznych godzinach (praca zmianowa: we wczesnych godzinach porannych, późnych godzinach wieczornych, w weekendy i święta)
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • Otwartość na nowe doświadczenia
  • Gotowość do rozwoju, pozyskiwania nowej wiedzy, poszerzania swoich umiejętności
Te zadania będą przez Ciebie realizowane:
  • Budowanie relacji z naszymi Gośćmi, zapewnienie im pozytywnych przeżyć związanych z wizytą w kawiarni poprzez miłą obsługę na profesjonalnym i wysokim poziomie
  • Przygotowywanie kaw, herbaty, innych napoi oraz posiłków (m.in. kanapek) zgodnie ze standardami
  • Aktywna sprzedaż produktów
  • Wykonywanie bieżących zadań w kawiarni m.in. dbanie o sprzęty, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Dbanie o czystość w lokalu poprzez wykonywanie czynności jak sprzątanie sali i stolików, zmywanie naczyń czy wynoszenie śmieci
Takie mamy dla Ciebie propozycje:
  • Możliwość dostosowania grafiku do potrzeb czasowych
  • Umowa zlecenie pozwalająca łączyć pracę ze studiami lub innymi aktywnościami życiowymi
  • Stawkę godzinową, premię uznaniową - zawsze wypłacane na czas
  • Zniżki pracownicze- obowiązujące w sieci Caffe Nero
  • Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków
  • Profesjonalne szkolenia związane z awansem i rozwojem oraz warsztaty poszerzające wiedzę i umiejętności kawowe
  • Codzienne wsparcie zespołu - dużo pozytywnej energii, którą zarażamy każdego
  • Możliwość odbywania staży i praktyk
  • Realna możliwość awansu i rozwoju dla najbardziej zaangażowanych
  • Dostęp do platformy e-learningowej umożliwiającej naukę, szkolenia, rozwój, poszerzanie kompetencji
  • Program Poleceń Pracowniczych- premie za polecanie znajomych do pracy
  • Możliwość uczestniczenia w cyklicznych imprezach integracyjnych
  • Firmowa drużyna sportowa
  • Możliwość uczestniczenia w kursach językowych
Aplikuj i dołącz do Zespołu ludzi których łączy pasja do kawy, zarażaj innych pozytywną energią, parz najlepszą kawę w mieście!

Obiecujemy, że:
  • Poczujesz pozytywne wibracje od samego wejścia
  • Sam dopasujesz godziny pracy do swojego trybu życia lub zajęć na studiach
  • Zdobędziesz u nas fachową wiedzę, zanim rzucimy Cię na głęboką wodę.. tzn. kawę
  • Z nami rozwiniesz swoje pasje i awansujesz na kolejne stanowiska
  • Dowiesz się dlaczego "cała nadzieja w kawie"