Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

    Green Basket Sp. z o. o.   Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  kontrakt B2B  część etatu
    2 dni
    Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy. Zakres obowiązków: umiejętność...
Zobacz więcej ofert pracy

BI Tableau Specialist

Nigel Frank International
Katowice
praca stacjonarna
1719 dni temu

Nigel Frank International jest światowym liderem doradztwa personalnego, który specjalizuje się w rekrutacji Microsoft Dynamics (AX, NAV i CRM), SharePoint. .NET i BI oraz kadry kierowniczej.
Oferujemy najwięcej stanowisk pracy w dziedzinie MS Dynamics, SharePoint, .NET i BI. Nigel Frank International szybko stał się liderem na rynku, w rekrutacji Microsoft Dynamics i oferuje wiele miejsc pracy z zakresu Microsoft Dynamics, SharePoint i Business Intelligence.
Gwarantujemy poufność, integralność i osobiste uwagi, kontakty z klientami i profesjonalizm.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 5.03JP2

Podstawowe obowiązki:

  • zbieranie oraz zrozumienie wymagań biznesowych - tłumaczenie i wykorzystanie złożonych źródeł danych, które należy połączyć z wydajnymi  pulpitami nawigacyjnymi przy użyciu Tableau,
  • zaangażowanie we wszystkie aspekty cyklu życia rozwoju dashboardu, od wstępnego rozpoczęcia analizy wymagań, projektowania oraz wdrażania,
  • umiejętność budowania oraz ponownego użycia szablonów / komponentów / usług internetowych na wielu pulpitach nawigacyjnych,
  • tworzenie połączonych pulpitów nawigacyjnych za pomocą usług internetowych,
  • mentoring wewnętrznego zespołu ds. Rozwoju i promowanie możliwości samoobsługowej analizy,
  • przeprowadzanie prezentacji dla wewnętrznych i zewnętrznych interesariuszy,
  • odpowiedzialność za utrzymanie spójności na wielu pulpitach nawigacyjnych,
  • odpowiedzialność za optymalizację doświadczenia użytkownika.

 Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenia w budowaniu dynamicznie podłączonych pulpitów nawigacyjnych,
  • doświadczenie z Tableau oraz projektowanie i rozwijanie pulpitów nawigacyjnych przy użyciu Tableau Desktop dla różnych wskaźników organizacyjnych i wskaźników wykorzystujących najlepsze praktyki i standardy branżowe,
  • doświadczenie w definiowaniu i pisaniu wymagań biznesowych,
  • udokumentowane sukcesy w zarządzaniu projektami,
  • Umiejętność pracy i komunikowania się z ekspertami biznesowymi i technicznymi,
  • wysoki i szeroki poziom umiejętności technicznych w aspekcie aplikacji do baz danych,
  • znajomość SQL.

Co oferuje klient:

  • Dążenie do zapewnienia dobrego środowiska pracy i równowagi między pracą a życiem prywatnym,
  • Wspieranie pracowników poprzez oferowanie ciekawych możliwości rozwoju,
  • Możliwość wprowadzenia własnych rozwiązań,
  • Praca w dynamicznym zespole ludzi będących częścią międzynarodowych struktur w firmie
  • Praca zdalna