Biomasażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Tychy

3 dni temu

Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/0010
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie masaży służących poprawie kondycji fizycznej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia. mile widziany ukończony kurs masażu azjatyckiego, mile widziana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 060 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Budowlanych 59, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta
327815861

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Informacja w sprawie oferty dostępna u doradcy klienta obsługującego osobę zarejestrowaną w PUP Tychy.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Poznaj stanowisko: Masażysta
Masażysta to osoba, która zajmuje się leczeniem poprzez masaż - oddziałuje na mięśnie, układ krążenia, układ nerwowy i narządy wewnętrzne. Masaż działa odprężająco i relaksująco, łagodzi napięcia i wspomaga proces odpoczynku po wysiłku fizycznym. Masażysta ma za zadanie łagodzić ból, przywrócić mięśniom prawidłowe funkcje, pobudzenić układ krążenia. Warto zaznaczyć, iż masaż zależy od rodzaju schorzenia i ...
Praca Masażysta