Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

NIKOS
Wieliczka
praca stacjonarna
1280 dni temu

Ogłoszenie numer: 3834120, z dnia 2020-11-02

NIKOS

NIKOS Sp. z o.o. Sp. k.  Sygneczów 1, 32-020 Wieliczka.

Produkcja suplementów dla psów i koni. Marka POKUSA I HORSELINE.

Miejsce pracy: Wieliczka

Opis stanowiska

  • Współtworzenie strategii marki - określenie jej roli dla organizacji, fundamentów pozycjonowania oraz obecności na rynku
  • Strategia komunikacji na bazie wypracowanej roli marki oraz jej pozycjonowania – Wykonanie planów – rozpoczynając od kreacji materiałów ATL i BTL, nadzór nad planem mediowym i budżetem, implementacja kampanii w „tradycyjnych” oraz „nowych” mediach, przez wsparcie działu sprzedaży w przygotowaniu odpowiedniej egzekucji na rynku.

Wymagania

  • 5 lat praktyki na stanowisku BRAND MANAGER

Oferujemy

  • Wynagrodzenie do ustalenia

Wynagrodzenie

Od 7000 do 12000 PLN