Zobacz więcej ofert pracy

Brand Manager

Mteam Konrad Gałązka
Janki
menedżer
pełny etat
praca zdalna
1004 dni temu

Ogłoszenie numer: 5149854, z dnia 2021-07-27

ESTYL.pl dla klientów to dostawca piękna z kilkudziesięcioma markami kosmetyków profesjonalnych i ekskluzywnych w ofercie. Nasza specjalizacja to pielęgnacja włosów i szybka dostawa. ESTYL.pl dla pracowników to niespotykana atmosfera i kultura pracy. Nasz dynamiczny rozwój jest oparty o uśmiech i rozwój kompetencji całego zespołu. ESTYL.pl udostępnia swoją ofertę przez sklep internetowy, marketplace i punkty stacjonarne.

Miejsce pracy: Janki

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Praca zdalna lub Janki k/ Warszawy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wprowadzanie na rynek nowych marek profesjonalnych kosmetyków do włosów
  • Zbudowanie sieci sprzedaży
  • Tworzenie strategii marki, strategii marketingowej oraz komunikacyjnej
  • Współtworzenie polityki cenowej - rekomendacje w zakresie cen handlowych, strategii sprzedaży, akcji promocyjnych
  • Współpraca z działem finansowym i sprzedaży przy ustalaniu rentowności produktu i strategii cenowych
  • Przygotowanie i koordynacja akcji promocyjnych i specjalnych
  • Briefowanie, zlecanie produkcji i koordynacja prac agencji, tworzenie materiałów promocyjnych
  • Kontrola skuteczności podejmowanych działań i stopnia ich realizacji
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczeń w pracy z markami
  • Jesteś człowiekiem otwartym, ciekawym nowych doświadczeń
  • Dobrze rozumiesz dane rynkowe oraz finansowe, nie masz problemu z wypracowaniem rekomendacji na bazie dostępnych źródeł wiedzy
  • Posiadasz dobre umiejętności analityczne
  • Masz opanowane kompleksowe zarządzanie projektami
  • Masz wysokie umiejętności komunikacyjne - zarówno jeśli chodzi o prezentacje, negocjacje, jak i prowadzenie spotkań i warsztatów
  • Lubisz pracę z ludźmi, ale naprawdę lubisz i masz zwykłe ludzkie podejście do innych
  • Lubisz robić fajne rzeczy, ale przede wszystkim myślisz w kategoriach zysku dla firmy
  • Postrzegasz świat optymistycznie, ale efekty swojej pracy oceniasz realistycznie
  • Dobrze znosisz zmiany, krytykę i porażki
  • Masz bardzo dobrą znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z markami profesjonalnymi z kategorii beauty
  • Doświadczenie w realizacji badań klienta

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznym, ukierunkowanym na rozwój zespole
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (firma posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy zdalnej)
  • Niezbędne narzędzia pracy