Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Brygadzista do kierowania pracą grupy pracowników na obiektach petrochemicznych i energetycznych

Globetek Sp. z o.o.

Gdańsk

803 dni temu

Dla naszego Klienta poszukujemy aktualnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zakres obowiązków:
  • Ustalanie harmonogramu pracy zespołów roboczych
  • Organizacja pracy podległego zespołu pracowników zgodnie z zasadami BHP
  • Udział w pracach zespołu roboczego
  • Nadzór nad spełnieniem podstawowych parametrów pracy zespołu roboczego: termin, jakość, budżet roboczogodzin
  • Nadzór i zarządzanie zespołami roboczymi w tym rozwiązywanie bieżących problemów procesowych
  • Nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej oraz obiegiem dokumentów operacyjnych
  • Raportowanie wyników / ryzyk do bezpośredniego przełożonego
  • Odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystanie materiałów i narzędzi podczas pracy
  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesu, organizacji pracy itp.
  • Dbałość o porządek i dyscyplinę pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie o profilu mechanicznym/spawalniczym
  • Minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku na obiektach zabudowanych w zakładach petrochemicznych lub energetyki zawodowej i przemysłowej.
  • Znajomość budowy i technologii remontów instalacji oraz urządzeń przemysłowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu poparte sukcesami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (excel, word)
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność planowania i koordynowania zadań
  • Dobra organizacja pracy, zdyscyplinowanie
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
Dodatkowymi atutami będą:
  • Doświadczenie w przygotowywaniu wycen i kosztorysów z wykorzystaniem KNR i Normy
  • Świadectwo Kwalifikacyjne – E grupa 2
  • Uprawnienia do obsługi akumulatorowych wózków platformowych
  • Uprawnienia do obsługi spalinowych wózków widłowych
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego
  • Uprawnienia podstawowe do spawania gazowego i elektrycznego
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Poznaj stanowisko: Brygadzista

Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Brygadzista Praca Brygadzista

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (45)
Legnica (57)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (804)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)