Brygadzista Działu Pakowania

Könecke Sp. z o.o.

Słubice

36 dni temu

Firma KÖNECKE SP. Z O.O. obecnie zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Słubice
Opis stanowiska:
  • Terminowa realizacja wyznaczonego planu pakowania
  • Współpraca z przełożonym – kierownikiem Działu Pakowania
  • Kontrola jakości oraz przestrzegania standardów higieny dot. pakowania
  • Kontrola przestrzegania instrukcji postępowania oraz instrukcji pracy
  • Kontrola wizualna towaru przeznaczonego do wyjścia
  • Kontrola parku maszynowego
  • Wprowadzanie nowych pracowników w zakres ich obowiązków
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia i kursy doskonalące umiejętności na stanowisku pracy

Poznaj

zur Mühlen Gruppe - Könecke sp. z.o.o.

Produkcja wędlin i salami

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista