Brygadzista - produkcja elementów metalowych

Norautron S.A.

Zduńska Wola

20 dni temu

Grupa Norautron, będąca częścią norweskiej grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się produkcją elementów metalowych, płytek PCBA i okablowania wraz z montażem elektromechanicznym. Obecnie w związku z rozwojem naszej firmy w Zduńskiej Woli poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Zakres zadań:
  • Realizacja planu produkcji na podległym obszarze
  • Kontrola terminowości i jakości wykonania zadań
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Współpraca z planistą i kierownikiem produkcji w zakresie organizacji pracy
  • Identyfikowanie i rozwiazywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki techniczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność kierowania zespołem ludzi oraz umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność delegowania i egzekwowania wykonania zadań
  • Rzetelność i samodzielność
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Mile widziana wiedza z obszarów obróbki metali, spawania, procesów montażu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach mowy o pracę, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Dodatki do płacy zasadniczej
  • Przyjazną atmosferę i pracę z najnowszymi technologiami
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w norweskiej firmie
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron S.A. w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.