Brygadzista zmiany

"ESKULAP" Sp. z o. o. Sp. Komandytowa

Zabierzów

17 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3396818, z dnia 2020-07-10

Firma zatrudni brygadzistę zmiany.

Miejsce pracy: małopolskie / Zabierzów

Opis stanowiska

  • sprawowanie nadzoru nad prawidłowym funkcjonowaniem magazynu,
  • organizowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników,
  • organizowanie, planowanie oraz nadzór nad przebiegiem procesów magazynowych,
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz p. poż.,
  • implementowanie działań usprawniających procesy magazynowe,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowo-transportowej.

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku związane z zarządzaniem zespołem pracowników,
  • umiejętność organizacji pracy oraz doświadczenie w zarządzaniu procesami magazynowymi,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie w ich prowadzeniu,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dyspozycyjność – praca w systemie 2-zmianowym,
  • sumienność oraz rzetelność.

Oferujemy

  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość osobistego i zawodowego rozwoju,
  • praca w przyjaznej atmosferze.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Eskulap Sp.z o.o. Sp. k. z siedzibą w Zabierzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Poznaj

Główną dewizą naszej działalności jest solidność, jakość i niezawodność w obsłudze naszych klientów. Hurtownia "ESKULAP" zaopatruje ponad 1000 praktyk weterynaryjnych oraz ponad 1500 sklepów zoologicznych głównie na terenie województwa Małopolskiego, Śląskiego, Podkarpackiego, Świętokrzyskiego.

Poznaj stanowisko: Brygadzista
Brygadzista to osoba, która sprawuje nadzór nad brygadą robotników. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin, koordynacja i ustalenia robót z kierownictwem, kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa oraz kontrola przestrzegania zasad BHP. ...
Praca Brygadzista