Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    19 godz.
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy

CEO

EPIK DELIVERY SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
mazowieckie
4 450 - 8 900 zł brutto/mies.
dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
931 dni temu

Ogłoszenie numer: 5670915, z dnia 2021-10-08

CEO

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Oferujemy stanowisko dyrektora wykonawczego w firmie posiadającej biura na całym świecie.
Otwieramy nowe biuro w Polsce i szukamy osoby, która poprowadzi ten proces i stanie się twarzą naszego nowego oddziału.

Obowiązki:

  • Operacyjne zarządzanie firmą (funkcje administracyjne)
  • Rachunkowość zarządcza i kontrola budżetowania (kontrola pracy księgowego i sprawdzanie wpływu środków na rachunek rozliczeniowy organizacji od kontrahentów)
  • Kontrola pracy magazynów (usługi logistyczne)
  • Współpraca z organami wykonawczymi

Wymagania

  • Osoba zdolna do szybkiego przejęcia czynności operacyjnych
  • Znajomość zarządzania dokumentami, korespondencją biznesową;
  • Umiejętność negocjacji
  • Zdolność do pracy w trybie wielozadaniowym
  • Zdolność do analizowania i pracy z liczbami
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy i odwaga do nowych / niestandardowych / zadań siły wyższej
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Znajomości: angielski: upper intermediate, rosyjski i polski

Oferujemy

Wysokie zarobki, a także rekompensaty za koszty podróży i amortyzację transportu