Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Copywriter
La MakeUp Sp. z o.o.
Warszawa, Mokotów
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
8 dni temu

Ogłoszenie numer: 8012505, z dnia 2023-03-23

La Makeup Sp. z o.o.


Poznaj nasz salon https://makeup.pl/beauty_atelier/

 

 Firma handlowa działająca na polskim rynku e-commerce w związku z nowo otwieranym salonem fryzjerskim MAKEUP Beauty Atelier poszukuje kandydata na stanowisko:

Copywriter

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

 

Opis stanowiska

  • Pisanie artykułów zgodnie z zasadami SEO
  • Tworzenie opisów produktowych
  • Zmiana oraz korekta nazw produktów w systemie 

Wymagania

  • Lekkie pióro
  • Doskonała znajomość języka polskiego
  • Twórcze myślenie
  • Dokładność i sumienność 

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Stabilną i pełną wyzwań pracę w dobrze skomunikowanej części Mokotowa
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole 
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

La MakeUp Sp. z o.o.

MakeUp jest jednym z najbardziej konkurencyjnych sklepów internetowych oferujących kosmetykę i perfumy. Nasz główny cel – nie tylko umożliwienie dokonywania szybkich zakupów bez wychodzenia z domu, lecz także odkrywanie – specjalnie dla Ciebie – zupełnie nowego świata produktów kosmetycznych i perfumeryjnych. Z każdym dniem MakeUp prężnie się rozwija i wychodzi naprzeciw najnowszym trendom, a wszystko po to, żeby na bieżąco zapoznawać Cię z produktami zarówno najbardziej znanych marek, jak i tych niszowych, które są tak samo ciekawe i zasługują na wzmożoną uwagę. Pragniemy uczynić każdy Twój dzień lepszym, wypełniając go pięknem i niesamowitymi zapachami. Niskie ceny, ogromny wybór, wysoka jakość i obsługa na najlepszym poziomie – to główne tajemnice sukcesu firmy MakeUp. Troszczymy się o to, żeby nasi Klienci dowiedzieli się jak najwięcej o danym produkcie, dlatego na naszej stronie internetowej można znaleźć szczegółowe opisy kosmetyków i informacje o ich składzie czy sposobie użycia oraz dotyczące ich zdjęcia i filmiki.

Klienci MakeUp zawsze mogą liczyć na profesjonalną pomoc u naszych konsultantów. Wystarczy zadzwonić na numer telefonu podany na naszej stronie. Konsultant nie tylko pomoże wybrać produkty, lecz także odpowie na wszystkie pytania dotyczące pracy sklepu, przyjmie zamówienie i poinformuje o terminie dostawy. A co, jeśli z różnych powodów nie możesz wykonać połączenia? Po prostu zamów rozmowę poprzez przycisk w lewym górnym rogu na stronie głównej, a my niezwłocznie do Ciebie oddzwonimy.

Podobne oferty