Najnowsze oferty pracy

  • Architekt it w zespole rozwoju iko

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    13 godz.
    Na co dzień w naszym zespole: odpowiadasz za przygotowywanie architektury dla nowych, złożonych projektów w największych aplikacjach bankowości elektronicznej w Polsce, określasz wymagania dotyczące projektów: środowisko sprzętowe, infrastruktura, oprogramowanie, dobór narzędzi i...
Zobacz więcej ofert pracy

CRM Solution Architect

Nigel Frank International
Katowice
praca stacjonarna
2699 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji specjalistów  Microsoft (.NET, MS Sharepoint, BI, MS Dynamics CRM, AX, NAV). Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie współpracujemy z najważniejszymi pracodawcami w Polsce.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 30112016AK

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko MS Dynamics CRM Solution Architect w Katowicach. Duża międzynarodowa firma biotechnologiczna  dające duże możliwości rozwoju i udziału w dużym projekcie wdrożenia.

Obowiązki:

  • Praca nad dużym międzynarodowym projekcie wdrażania CRMu w oddziałach firmy na całym świecie
  • Ścisła koordynacja u zespołami technicznymi za granicą oraz z użytkownikami systemu

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS Dynamics CRM
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku CRM Developer/Technical Consultant
  • Poprzednie doświadczenie z .net/ Jscript, Dynamics CRM, SQL, BI, SOA będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i chęć pracy z klientem wewnętrznej
  • Bardzo dobry język angielski

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, ubezpieczenie medyczne, roczna premia
  • Możliwość udziału w  dużym międzynarodowym projekcie