Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Data Analyst

STAR-TYP SPORT ZAKŁADY WZAJEMNE Sp. z o.o.

Katowice

2 dni temu

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która powstała w 1997 roku i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanych systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/A:
  • Analizą danych i dostarczaniem wartościowych wniosków wspierających podejmowanie decyzji biznesowych,
  • Tworzeniem analiz ekonomicznych, weryfikujących zachowania i preferencję klientów, a także skuteczność przedsięwzięć marketingowych i sponsorskich,
  • Przygotowaniem trafnych komentarzy i rekomendacji,
  • Udziałem w tworzeniu nowych projektów przy ocenie potencjału planowanych działań,
  • Optymalizacją procesów związanych z opracowywaniem danych,
  • Uczestnictwem w zadaniach Działu Business Intelligence,
  • Współpracą z działem marketingu, sponsoringu i działem analiz sportowych i wieloma innymi działami w centrali firmy.

To ta oferta jest dla Ciebie!

SPRAWDŹ, CZY POSIADASZ POSZUKIWANE ATUTY:
  • Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie działań,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Zaawansowana znajomość relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL,
  • Dobra znajomość zaawansowanych funkcji Excel, w tym VBA,
  • Co najmniej podstawowa znajomość usług Power BI i Office 365,
  • Zdolności analityczne i umiejętność rzeczowego argumentowania,
  • Samodzielność, dociekliwość i kreatywność w poszukaniu analitycznych rozwiązań,
  • Zaangażowanie i inicjacja w szukaniu nowych rozwiązań,
  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Znajomość statystycznych metod analizy danych będzie dodatkowym atutem.
My możemy dodatkowo Ci zaoferować:
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Katowicach w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Dostęp do programu Referral Bonus,
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do Chill Out Room,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana prześlij swoje CV.

W procesie rekrutacyjnym przewidujemy wykonanie zadania (obowiązkowy 1 etap rekrutacji) oraz spotkanie rekrutacyjne (2 etap).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnej rekrutacji prowadzonej przez Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku).”

Poznaj

STS Zakłady Bukmacherskie

Firma STS Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. to największy legalny bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w funkcjonowaniu zakładów bukmacherskich działając zgodnie z polskim prawem.

Poznaj stanowisko: Analityk Danych

Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Analityk Danych Praca Analityk Danych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)