Delphi Developer

Power Media

Katowice

95 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Delphi Developer
Miejsce pracy: Katowice Nr ref.: DD/KRK/NW

Dla naszego Klienta, producenta oraz integratora rozwiązań teleinformatycznych, umożliwiających wsparcie procesów obsługi klienta oraz zwiększenie efektywności organizacji, poszukujemy Fullstack Delphi Developera

 

Programista będzie tworzył nowe funkcjonalności w aplikacji Contact Center (duży projekt dla branży energetycznej) gdzie stawiamy na wydajność i skalowalność rozwiązania. Jest to aplikacja pełniąca funkcje systemu wsparcia procesów obsługi klientów (komunikacja z klientem,  integracja z rożnymi systemami biznesowymi, szkielet infrastruktury do zarządzania działalnością firmy)

Ta Praca Jest Dla Ciebie Jeżeli:

 • Masz minimum 2 lata doświadczenia w pracy z Delphi
 • Znasz relacyjne bazy danych SQL
 • Masz doświadczenie w integracji z innymi systemami z wykorzystaniem API,
 • Praca w Scrum nie jest Ci obca

Twoim Dodatkowym Atutem Będzie:

 • Znajomość narzędzi JIRA oraz SVN lub Git,
 • Znajomość pakietu DevExpress i MSSQL,
 • Znajomość technologii telekomunikacyjnych: VOIP, SIP, CTI.

W Zamian Otrzymasz:

 • Pracę przy ciekawym, rozwojowym projekcie
 • Dowolną formę zatrudnienia UOP/B2B
 • Możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na Zespół developerski
 • Udział w projektach dla dużych i znanych Klientów
 • Elastyczne godziny pracy
 • Możliwość pracy zdalnej
 • Prywatną opiekę medyczną,
 • Ubezpieczenie
 • Dofinansowanie do karty MultiSport

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.

Poznaj

Power Media

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Poznaj stanowisko: Programista Delphi 
Delphi to język programowania służący do tworzenia aplikacji na systemy operacyjne, takie jak Windows, Mac OS X, iOS, Android czy Linux. Programista Delphi posiada umiejętności, które pozwalają mu tworzyć, testować i wdrażać do praktycznego działania rozwiązania oparte o tę technologię. Jednocześnie dba o prawidłowe funkcjonowanie tych rozwiązań, naprawia błędy czy też rozwija je o nowe ...
Praca Programista Delphi