Zobacz więcej ofert pracy

Developer SAS

ING Bank Śląski S.A.
Katowice
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / na zastępstwo
praca hybrydowa
367 dni temu

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: AC_0143673

Forma zatrudnienia: umowa o pracę (na zastępstwo)

Lokalizacja: Katowice, Warszawa (hybrydowo, zdalnie), cała Polska (zdalnie)

Jesteśmy zespołem wspierającym obszar ryzyka kredytowego w zakresie tworzenia, rozbudowy i utrzymania aplikacji wspomagających procesy oceny, pomiaru i modelowania ryzyka kredytowego. Szukamy osoby, która chciałaby uczestniczyć w rozwoju naszych aplikacji oraz innowacyjnych projektach w obszarze ryzyka kredytowego.

Twoje zadania:
  • implementacja nowych funkcjonalności
  • analiza wymagań użytkowników i możliwości technicznych implementacji zmian
  • tworzenie specyfikacji technicznych i funkcjonalnych
  • wsparcie systemów i ich użytkowników
  • realizowanie zadań w interdyscyplinarnych zespołach projektowych pracujących zgodnie z metodyką Agile
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie informatyki, matematyki lub pokrewnych
  • zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i realizacji zadań oraz otwartość w komunikacji
  • doświadczenie w tworzeniu procesów ETL w SAS Data Integration oraz skryptów w SAS 4GL
  • umiejętność programowania w języku: SAS 4GL
  • umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • doświadczenie w implementacji, testowaniu i wdrażaniu zmian w systemach informatycznych
  • znajomość języka angielskiego - poziom B2
Benefity:
  • Najnowsze technologie i nowoczesne metody pracy
    Wykorzystuj najnowsze technologie i ich możliwości w zróżnicowanych projektach, oraz nowoczesne metody pracy, w tym Agile.
  • Wielokierunkowy rozwój
    Dostępne narzędzia i przemyślane plany rozwoju i pomogą Ci poszerzyć wiedzę i kompetencję, aby być zawsze krok do przodu.
  • Ucz się od najlepszych
    Korzystaj z wiedzy ekspertów i możliwości zdobywania certyfikatów.
  • Elastyczny czas pracy
    Rozpocznij pracę między 7.00 a 9.00 i dopasuj pracę do siebie, a nie odwrotnie.
  • Praca w domu / hybrydowa / stacjonarna
    Mamy takie formy pracy w zależności od obszaru.
  • Dostarczymy narzędzia pracy
    i zadbamy o Ciebie

    Otrzymasz powitalny prezent (welcomepack) oraz niezbędne narzędzia pracy, tj. telefon służbowy, laptop. Włączymy Cię w proces onboardingowy.
  • Prywatna opieka medyczna
    Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich, korzystając z prywatnej opieki medycznej LUX MED.
  • Stabilne warunki zatrudnienia
    Po okresie próbnym oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Premia roczna
    Możesz otrzymać premię roczną, której wysokość wynika z oceny Twojej pracy.
  • Platforma kafeteryjna Medicover Benefits i Multipakiet Sportowy Medicover Sport
    Korzystaj z zasilanych co miesiąc punktów. Wydaj na zakupy w sklepach lub/ i na bilety na wydarzenia kulturalne. Korzystaj z karty sportowej.
  • Dodatkowe dni wolne
    W ramach dnia dla rodziny, nagrody od menadżera, na wolontariat lub inną ważną okoliczność.
  • Parking rowerowy (Centrala Katowice i Warszawa)
    Jeździsz rowerem? My też, dlatego zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz - parking, szafki i prysznic.
  • Strefy relaksu i rozrywki
    Odpoczywaj w przerwach w strefach relaksu! Kolorowe i przyjazne przestrzenie, pełno zieleni, wygodne fotele, piłkarzyki, etc.
  • Wspólne sportowe wyzwania
    Razem łatwiej osiągać cele także te sportowe. Dołącz do społeczności Aktywni ING.
  • Akcje specjalne, paczki świąteczne
    Dbamy o Ciebie i Twoich najbliższych. Dzień dziecka, akademia kodowania dla dzieci, paczki na święta, konkursy dla pracowników i inne niespodzianki, bo każda okazja jest dobra.
  • Zacznij dobrze dzień
    W kuchni na każdym piętrze zaczniesz dzień od filiżanki pysznej kawy lub herbaty.
  • Dodatkowe świadczenia dla rodziców
    Wiemy jak ważna jest Twoja rola jako rodzica. Dajemy dodatkowe dni wolne dla rodziców.
  • Płatny Program Poleceń Pracowniczych
    Zgarnij dodatkową kasę za polecenie osoby do pracy.
  • Sabbatical
    Oferujemy możliwość podjęcia przerwy od pracy i dajemy gwarancję powrotu.
  • Zaangażujemy się w Twoją przyszłość
    Możesz przystąpić do korzystnego Pracowniczego Programu Emerytalnego i Ubezpieczenia na życie.