DevOps Engineer [rekrutacja online]

ING Tech Poland

Katowice

2 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/AS/ITIT/AD/MPS/RC11745
Must have:
  • You have exerpience in application management / operations or infra roles,
  • You have been working with LINUX (RHEL),
  • You have experience in Python scripting,
  • You have experience with Containerization (Docker/Kubernetes/Openshift/etc),
  • You understand the concept or have experience of deployment process (CD/CI).
Nice to have:
  • You have experience in introducing security measures to systems.
How we work

The MPS systems streams will develop and build new state of the art tooling to support ING’s global Modelling community. The Purpose is to deliver standardized and globally supported, high-performing, secure, compliant and scalable environments aligned with existing ING target infrastructure.

At ING Tech Poland we follow the Agile approach, using flexible frameworks like Scrum and Kanban at our everyday work.

We are innovative and we trust people we work with. The broad autonomy our employees have, stimulates motivation and creativity what allows us to adapt to the changing requirements of business partners.

Small units called squads are the core of our organization. They have clear vision of products, overcome challenges autonomously and based on team cooperation, work out the most flexible and effective way of working.

  • contract of employment
    type of contract
  • 8:00-16:00
    work hours
  • Konduktorska 35, Katowice /
    Zajęcza 4, Warszawa
    this is the location of our office
Zakres obowiązków
80%- Investigate, development & administration of new MPS ecosystem
20%- Investigate and implement security related improvements
Other requirements
  • You can communicate freely in English,
  • You actively seek for improvements & innovations,
  • You are not afraid to ask for help,
  • You communciate feedback directly.
We take care of:
Twój rozwój:
  • międzynarodowe projekty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • certyfikaty
  • rozwój zawodowy
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • strefy relaksu i rozrywki
  • karta Multisport dofinansowana 50%
  • imprezy sportowe
  • parking rowerowy
odpowiednie warunki pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • laptop
  • komórka
  • dodatkowy monitor
  • przepyszna kawa
  • kuchnia
Recruitment assistance:
Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Poznaj wyjątkowy charakter naszej firmy oraz ludzi tu pracujących, dzięki którym zmieniamy świat.

ING Tech Poland dostarcza innowacyjne usługi IT oraz usługi operacyjne dla ING na całym świecie. Nasza główna siedziba mieści się w Katowicach. Posiadamy również oddział w Warszawie. W zakres naszych usług IT wchodzą: bezpieczeństwo IT, hosting, usługi zdalne oraz aplikacyjne. Usługi operacyjne ostarczane są przez dwie jednostki: RiskHub (Warszawa) oraz CardsHub (Katowice). RiskHub jest naszym Centrum Wiedzy Eksperckiej kształtującym przyszłość modelowania ryzyka i analizy danych w Polsce. Z kolei CardsHub odpowiada za cały cykl życia kart płatniczych, zarówno w zakresie technologicznym, jak i operacyjnym.

Proces rekrutacji

1 EtapAplikacja
2 EtapRozmowa telefoniczna
3 EtapSpotkanie
Poznaj stanowisko: Inżynier DevOps
Pojęcie DevOps stanowi połączenie dwóch angielskich słów – development (rozwój) oraz operations (operacje) – i idealnie oddaje charakter pracy inżyniera DevOps. Zadaniem osoby pracującej na tym stanowisku jest połączenie działań charakterystycznych dla działów rozwoju i developerów programujących aplikacje oraz działów utrzymania administratorów utrzymujących ...
Praca Inżynier DevOps