Praca.pl Praca śląskie Katowice Front-end/Back-end developer Katowice
DevOps Inżynier Wsparcia Usług IT [rekrutacja online]

ING Tech Poland
Katowice
praca stacjonarna
rekrutacja online
1101 dni temu
Miejsce pracy: Katowice
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Masz wykształcenie techniczne (preferowany profil informatyczny) lub doświadczenie w pracy w branży IT,
  • Znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację,
  • Masz ogólną znajomość technologii IT, w tym co najmniej jednej na dobrym poziomie,
  • Masz motywację do rozwoju w obszarze IT,
  • Jesteś zaangażowany w realizację zadań i otwarty na zmiany,
  • Jesteś samodzielny, a organizacja pracy jest Twoją mocną stroną,
  • Skutecznie realizujesz zadania i posiadasz umiejętność aktywnego poszukiwania rozwiązań,
  • Masz umiejętność pracy w zespole oraz budowania dojrzałych relacji.
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Znajomość Linux,
  • Znajomość jednego lub kilku języków skryptowych i/lub języków programowania,
  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub obecnie student), preferowany profil informatyczny,
  • Znajomość ITIL i/lub SCRUM,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku / z klientem anglojęzycznym,
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym.
Informacje o Zespole:

Praca w zespole odpowiedzialnym za: - R&D dla aplikacji monitoringu dostępności i wydajności IT - dostęp do najnowocześniejszych technologii i szkoleń IT - monitoring bieżący dostępności i wydajności IT - współpracę z ekspertami IT - posługiwanie się językiem angielskim w codziennej pracy - praca w trybie 3 zmianowym

  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00-16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
50%-  R&D and LCM dla administrowanych aplikacji monitoringu dostępności i wydajności, w tym zadania z zakresu Zarządzania Ryzykiem IT
50%- Monitoring dostępności i wydajności infrastruktury i aplikacji IT

W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • wielokierunkowy rozwój
  • certyfikacje i transfer wiedzy
  • budżet szkoleniowy
  • najnowsze technologie
  • międzynarodowe projekty
  • darmowe lekcje języka angielskiego
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • 50% dofinansowania na kartę Multisport
  • parking rowerowy
  • strefy relaksu i rozrywki
  • imprezy integracyjne i program Stay Fit
Odpowiednie warunki pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pełne wyposażenie stanowiska pracy
  • kuchnia
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 1 roku.

Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.