Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Diagnosta Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów

Klient portalu Praca.pl

Łódź

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 1972578, z dnia 2018-05-17

PODSTAWOWA STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • Przeprowadzanie badań technicznych w stacji kontroli pojazdów zgodnie zobowiązującymi przepisami
  • Wykonywanie działań dodatkowych mających na celu ustawienia świateł, analizę spalin itd.
  • Wystawianie dokumentacji diagnostycznej
  • Dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń służących do diagnozowania
  • Obsługa niezbędnych programów komputerowych

Wymagania

  • Posiadanie wiedzy z zakresu diagnozowania usterek w pojazdach
  • Znajomość aktualnie obowiązujących przepisów, urządzeń diagnostycznych
  • Umiejętność obsługi niezbędnych programów komputerowych
  • Dokładność w wykonywaniu zadań
  • Samodzielność
  • Odpowiedzialność oraz dbanie o utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Ważne uprawnienia diagnosty
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dużą samodzielność w działaniu

CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny, zawierający zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz bądź pod numerem telefonu 608262323 lub 609541222.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wszystkim kandydatom zapewniamy dyskrecję.

Poznaj stanowisko: Diagnosta Samochodowy

Diagnosta samochodowy jest najczęściej pracownikiem stacji kontroli pojazdów, osobą odpowiedzialną za weryfikowanie stanu technicznego pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych i innych, dopuszczonych do ruchu drogowego. Diagnosta samochodowy analizuje stan poszczególnych podzespołów, zgłaszając i dokumentując ewentualne usterki i odsyłając właściciela pojazdu do serwisu, celem ich wyeliminowania. Osoba ...
Diagnosta Samochodowy Praca Diagnosta Samochodowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola