Diagnosta samochodowy
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Walerian Zygmunt
Wierzchlas
specjalista (mid) / pracownik fizyczny
pełny etat / część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa o pracę / zlecenie
4 dni temu

Ogłoszenie numer: 7346211, z dnia 2022-08-05

Firma zajmuje się od wielu lat badaniem technicznym pojazdów (tzw.przeglądy samochodów).

Miejsce pracy: Wierzchlas

Opis stanowiska

Poszukiwany kandydat na stanowisko diagnosty samochodowego do wykonywania przeglądów technicznych pojazdów na stacji kontroli pojazdów. Konieczne uprawnienia diagnosty (ukończony kurs diagnostyki samochodowej).

Wymagania

  • Konieczne uprawnienia diagnosty (ukończony kurs diagnostyki samochodowej).

Oferujemy

  • Wysokość wynagrodzenia do negocjacji.
  • Możliwość pracy na cały etat lub pół etatu.
  • Umowa zlecenie też dopuszczalna.
  • Szczegóły do uzgodnienia telefonicznego/osobistego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj