Zobacz więcej ofert pracy

Diagnosta SKP

BOMA
Katowice
praca stacjonarna
4971 dni temu

Ogłoszenie numer: 117885, z dnia 2010-10-13

BOMA

zajmująca się sprzedażą hurtową i detaliczną opon oraz prowadząca autoryzowany serwis samochodów osobowych w sieci Bosch-Service W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
  • wykonywanie przeglądów przedłużających rejestrację;
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej SKP;
  • praca zmianowa w godzinach 9:00 – 17:00

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek na to stanowisko oczekujemy:
  • posiadania uprawnień diagnosty Stacji Kontroli Pojazdów;
  • dobrej organizacji pracy;
  • nastawienia na realizację celu, jakim jest zadowolenie klienta z obsługi w naszej firmie;
  • łatwość w nawiązywaniu relacji

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole, ale równie chętnie widzimy osoby w każdym wieku, pod warunkiem spełnienia oczekiwań;
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie. Docelowo umowę na czas nieokreślony (szczegóły są podawane po wstępnym etapie rekrutacji)