Doradca ds. leasingu

mBank S.A.

Katowice

29 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Zatrudnianie w oparciu o umowę o współpracę (kontrakt)
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Bibliotekę Legimi
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Doradca ds. leasingu (mLeasing)

miejsce pracy: Katowice, Nr ref.: ASZ/093/0619

Główne zadania:

  • budowa i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz dostawcami
  • aktywne pozyskiwanie do współpracy dostawców maszyn i urządzeń oraz transportu ciężkiego
  • realizacja transakcji leasingowych w oparciu o obowiązujące procedury i standardy mLeasing
  • sprzedaż produktów leasing/pożyczka oraz ubezpieczeń majątkowych
  • dbanie o portfel klientów oraz relacje biznesowe
  • opieka nad całokształtem realizacji transakcji  leasingowej (aplikowanie, podpisanie umowy, wydanie przedmiotu leasingu)

Dobrze, jeśli posiadasz:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym ze sprzedażą usług leasingowych lub finansowych
  • doświadczenia zdobywane we współpracy z dostawcami maszyn i urządzeń lub transportu ciężkiego (mile widziane)
  • wiedzę z zakresu ekonomii, podstawowych zagadnień finansowania inwestycji i szeroko rozumianej współpracy  w zakresie finansów
  • dobrą znajomość obsługi pakietu MS Office
  • chęć dalszej nauki i samodoskonalenia się
  • doskonałą organizację pracy
  • zorientowanie na cel oraz otwartość na zmiany
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobrze rozwinięte umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Leasingu
Doradca ds. leasingu to osoba, która pozyskuje klientów i pomaga klientom w wyborze najkorzystniejszego leasingu spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku oraz aktywnie współpracuje z przedsiębiorcami w zakresie doradztwa leasingowego i sprzedaży usług leasingowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: promocja oraz sprzedaż produktów firmy, współpraca z ...
Praca Doradca ds. Leasingu