Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca ds. Nieruchomości

LUXIMO sp.j.

Kielce

18 dni temu

Ogłoszenie numer: 2367218, z dnia 2019-04-01

Jesteśmy nowoczesną i kompleksową firmą założoną przez praktyków rynku z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze klienta. Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W naszej działalności stawiamy na nowoczesne rozwiązania oparte o najwyższą jakość usług, co daje nam gwarancję sukcesu, a w konsekwencji satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy.

W związku z tworzeniem nowych zespołów sprzedażowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • bezpośrednia i kompleksowa obsługę Klientów w zakresie obrotu nieruchomościami
  • poszukiwanie nowych Klientów
  • pozyskiwanie ofert nieruchomości
  • przygotowanie ofert i prezentowanie nieruchomości
  • uczestniczenie w negocjacjach między stronami
  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami firmy
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

Poszukujemy osób:

  • zainteresowanych rynkiem nieruchomości
  • szybko nawiązujących kontakty
  • zdeterminowanych do osiągania wysokich przychodów
  • o wysokiej kulturze osobistej
  • dobrze zorganizowanych
  • posiadających umiejętność obsługi komputera
  • posiadających prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby posiadające doświadczenie w branży nieruchomości lub doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

  • wynagrodzenie oparte na wysokim wynagrodzeniu prowizyjnym wzbogaconym o premie i bonusy
  • możliwość uzyskania podstawy wynagrodzenia
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, smartfon z LTE, profesjonalny aparat fotograficzny
  • dedykowany system CRM do obsługi zleceń
  • wsparcie marketingowe
  • szkolenia doskonalące z profesjonalnymi trenerami (w tym szkolenia wstępne)
  • jasną ścieżkę kariery i realne możliwości awansu
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie całego Zespołu

Poznaj stanowisko: Doradca ds. Nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości to osoba, która prowadzi analizy rynku nieruchomości oraz doradza klientowi w zakresie tego rynku, a także przewiduje efektywność inwestowania w nieruchomości i ich rozwój oraz określa wartość nieruchomości. Toteż do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: profesjonalna obsługa klientów w zakresie obrotu nieruchomościami, umawianie spotkań, oferowanie i prezentacja ...
Doradca ds. Nieruchomości Praca Doradca ds. Nieruchomości