Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca klienta ds. technologii żywności

Trenkwalder

Kielce

4 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego klienta - przedstawiciela na polskim rynku światowych producentów dodatków i składników żywności - poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: DOR/LUB/0518
Obowiązki:
  • wsparcie klientów w wyborze odpowiednich rozwiązań technologicznych,
  • wdrażanie produktów u klientów tj. producentów żywności w Polsce,
  • sprzedaż produktów (składników i dodatków do żywności) do producentów żywności w Polsce,
  • przeprowadzanie wizyt handlowych,
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z funkcjonującymi procedurami,
  • negocjowanie cen oraz składanie ofert handlowych,
  • kontrola należności.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia w branży spożywczej jako technolog lub pokrewne (sprzedaż b2b, zakupy, R&D),
  • wyższe wykształcenie w zakresie technologii żywności lub pokrewne - mile widziane,
  • wiedza merytoryczna z zakresu znajomości produktów, wiedza na temat produkcji żywności oraz znajomość rynku spożywczego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • język angielski - wymagany co najmniej na poziomie B1,
  • znajomość MS Office - swobodna obsługa,
  • znajomość systemów ERP, CRM (doświadczenie w dotychczasowej pracy) - mile widziane.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna oraz kwartalna, uzależnione od wyników sprzedaży),
  • stałą współpracę w oparciu o umowę agencyjną,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy klasy D),
  • pracę w formie home office,
  • pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
  • podległy obszar: województwo lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie, podkarpackie,
  • oferta pracy stałej.

Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami o ofercie. zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 55.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Technolog żywności

Osoba zatrudniona na stanowisku technologa żywności nadzoruje proces produkcji żywności i dba o jej wysoką jakość. Zajmuje się również opracowywaniem nowych produktów i ich receptur. Do jego obowiązków należy kontrola jakości surowca oraz wdrażanie nowych technologii, jak również opracowywanie potrzebnej dokumentacji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku ...
Technolog żywności Praca Technolog żywności

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (642)
Wałbrzych (47)
Legnica (54)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (153)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (769)
Tarnów (41)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1703)
Radom (73)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (115)