Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta

Partner Ge Money Bank
Starachowice
praca stacjonarna
5379 dni temu

Ogłoszenie numer: 73737, z dnia 2009-08-28

Bankowość

Miejsce pracy: Starachowice

Opis stanowiska

  • Doradztwo i bieżąca obsługa klienta w placówce banku
  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Sprzedaż produktów i usług finansowych
  • Realizacja określonych planów sprzedażowych
  • Telefoniczna, aktywna sprzedaż

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
  • Umiejętności komunikacyjne, sprzedażowe
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy