Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Prawny

Klient portalu Praca.pl

Sopot

84 dni temu

Ogłoszenie numer: 2584141, z dnia 2019-07-29

Miejsce pracy: pomorskie / Sopot

Opis stanowiska

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży budowlanej zatrudni osobę na stanowisko doradcy prawnego w dziale prawnym.

Wymagania

  • ukończone studia prawnicze
  • mile widziane doświadczenie (niekonieczne)

Oferujemy

  • stabilne warunku zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę,
  • atrakcyjne zarobki,
  • możliwość rozwoju
Poznaj stanowisko: Radca Prawny
Radca prawny – prawnik, który udziela porad prawnych, sporządza opinie prawne, opracowuje projekty aktów prawnych oraz występuje przed sądami i urzędami. Do jego obowiązków należy: udzielanie organom jednostki organizacyjnej (podmiotowi gospodarczemu) opinii i porad prawnych oraz wyjaśnień w zakresie stosowania prawa, występowanie w charakterze pełnomocnika jednostki organizacyjnej (podmiotu gospodarczego) w ...
Praca Radca Prawny