Doradca Private Banking

ING Bank Śląski S.A.

Rzeszów

26 dni temu

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: AD/RZ/2019
Twoje zadania:
  • Pełnienie funkcji opiekuna Klienta, budowanie długotrwałych relacji z Klientem oraz zapewnienie najwyższej jakości obsługi dla Klientów Private Banking
  • Przeprowadzanie analizy bieżącej struktury majątku Klienta oraz identyfikacja jego potrzeb
  • Wsparcie Klienta przy sporządzaniu planów finansowych oraz wyborze odpowiednich produktów i usług
  • W odniesieniu do klientów w portfelu, realizowanie procesu inwestycyjnego
  • Private Banking oraz w oparciu o dostępne środki Klienta, przygotowywanie propozycji pakietu produktów, inwestycji i usług
  • Sprzedaż i obsługa posprzedażowa produktów i usług bankowych skierowanych do klientów segmentu Private Banking zgodnie z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi
  • Pozyskiwanie referencji, tworzenie listy potencjalnych Klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych, budowanie własnego portfela Klientów
  • Rozwój relacji z obszarem bankowości korporacyjne
Nasze oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość produktów, usług i operacji inwestycyjnych
  • Znajomość zagadnień z zakresu ekonomii i bankowości oraz mechanizmów i produktów rynku pieniężno-kapitałowego
  • Umiejętność koncentracji na kliencie, budowania zaufania i jakości obsługi w długiej perspektywie czasu
  • Umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej i uświadamiania potrzeb finansowych klientom
  • Doświadczenie w oferowaniu produktów inwestycyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Doradca klienta, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią obsługę klientów banku lub instytucji finansowej, mającą na celu dobór oferty dopasowanej do potrzeb danego odbiorcy. W zależności od specjalizacji danego stanowiska, doradca może przyjmować klientów indywidualnych lub korporacyjnych, w każdym jednak przypadku przedstawia im kompleksowe zestawienie produktów ...
Praca Doradca Klienta (bankowość)