Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca serwisowy

Autorud Sp.J.

Rzeszów

245 dni temu

Autorud ma przeszło 25 letnią historię. Historie którą można się jedynie chwalić. Nie udałoby nam się to bez ludzi którzy są z nami w pracy każdego dnia. Taki cel można zrealizować tylko w jeden sposób – należy zbudować zespół specjalistów, dla których praca jest czymś więcej aniżeli tylko obowiązkiem.

Autorud Rzeszów Sp. z o.o.
Dynamiczna firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Opieka nad klientem serwisu w salonie dealerskim (m.in. przyjmowanie zlecenia, uzgodnienie terminów, określenie zakresu prac, informowanie Klienta o przebiegu prac, przygotowywanie dokumentacji technicznej, rozliczenie z Klientem, budowanie relacji z Klientami itd.);
  • Realizacja planów sprzedażowych (sprzedaż części i usług serwisowych) oraz celów jakościowych;
  • Identyfikowanie potrzeb Klienta i aktywne doradztwo;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami;
  • Współpraca z zespołem serwisowym;
  • Rozpatrywanie reklamacji;
  • Systematyczne raportowanie aktywności w systemie CRM;
  • Systematyczne raportowanie aktywności do kierownika;
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej lub pracy z produktem z sektora premium (dodatkowy atut);
  • Nastawienie na cel i wysoka motywacja do pracy;
  • Ugruntowana wiedza na temat techniki samochodowej, technik sprzedaży i doradztwa klientowi;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • Zdolności interpersonalne: komunikatywność, otwartość na pracę z ludźmi, umiejętność aktywnego słuchania, asertywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Nastawienie na jakościową obsługę Klienta i jego potrzeby;
  • Systematyczność, rzetelność i dokładność;
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomością pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy min. kat. B
Oferujemy:
  • Rozwojowa praca w pewnym i stabilnym przedsiębiorstwie
  • Umowa o pracę oraz wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży;
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Szkolenia wyjazdowe i wewnętrzne;
  • Możliwość kreowania własnej ścieżki rozwoju;
  • Świadczenia socjalne.

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy

Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Doradca Serwisowy Praca Doradca Serwisowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (771)
Wałbrzych (46)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (197)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (216)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (872)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1895)
Radom (151)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)