Doradca serwisowy

Autorud Sp.J.

Rzeszów

4 dni temu

Autorud ma przeszło 25 letnią historię. Historie którą można się jedynie chwalić. Nie udałoby nam się to bez ludzi którzy są z nami w pracy każdego dnia. Taki cel można zrealizować tylko w jeden sposób – należy zbudować zespół specjalistów, dla których praca jest czymś więcej aniżeli tylko obowiązkiem.

Autorud Rzeszów Sp. z o.o.
Dynamiczna firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • Opieka nad klientem serwisu w salonie dealerskim (m.in. przyjmowanie zlecenia, uzgodnienie terminów, określenie zakresu prac, informowanie Klienta o przebiegu prac, przygotowywanie dokumentacji technicznej, rozliczenie z Klientem, budowanie relacji z Klientami itd.);
  • Realizacja planów sprzedażowych (sprzedaż części i usług serwisowych) oraz celów jakościowych;
  • Identyfikowanie potrzeb Klienta i aktywne doradztwo;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami;
  • Współpraca z zespołem serwisowym;
  • Rozpatrywanie reklamacji;
  • Systematyczne raportowanie aktywności w systemie CRM;
  • Systematyczne raportowanie aktywności do kierownika;
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej lub pracy z produktem z sektora premium (dodatkowy atut);
  • Nastawienie na cel i wysoka motywacja do pracy;
  • Ugruntowana wiedza na temat techniki samochodowej, technik sprzedaży i doradztwa klientowi;
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji;
  • Zdolności interpersonalne: komunikatywność, otwartość na pracę z ludźmi, umiejętność aktywnego słuchania, asertywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Nastawienie na jakościową obsługę Klienta i jego potrzeby;
  • Systematyczność, rzetelność i dokładność;
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomością pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy min. kat. B
Oferujemy:
  • Rozwojowa praca w pewnym i stabilnym przedsiębiorstwie
  • Umowa o pracę oraz wynagrodzenie w formie podstawy, prowizji i bonusów od sprzedaży;
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Szkolenia wyjazdowe i wewnętrzne;
  • Możliwość kreowania własnej ścieżki rozwoju;
  • Świadczenia socjalne.

Prosimy przesyłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autorud Stanisław Górski, Stanisław Sobiło Spółka Jawna z siedzibą w Stalowej Woli, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY.

W tytule maila proszę napisać na jakie stanowisko jest aplikacja.

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy

Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Doradca Serwisowy Praca Doradca Serwisowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Rekrutują z Praca.pl