Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca serwisowy

POL-MOT Auto S.A.

Kielce

69 dni temu

Ogłoszenie numer: 2014511, z dnia 2018-07-11

POL-MOT Auto to jedna z największych wielomarkowych firm dealerskich w Polsce. Prowadzimy działalność w pięciu miastach w Polsce, gdzie mamy dziesięć salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Oprócz typowych dla dealerów samochodowych usług sprzedaży zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i flotowych, serwisu, obsługi finansowej i ubezpieczeniowej firma oferuje również wynajem samochodów.

Poszukujemy pracowników zatrudnionych w oddziale OPEL Kielce / świętokrzyskie na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Kielce

Opis stanowiska

  • Praca w autoryzowanym serwisie
  • Rozliczanie i koordynowanie napraw serwisowych
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi klienta zgodnie z wytycznymi marki OPEL
  • Doradztwo techniczne w zakresie napraw serwisowych
  • Przygotowywanie wycen usług, zamawianie części zamiennych
  • Organizacja czasu pracy w grafiku

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z naprawą samochodów,
  • Profesjonalne podejście do obsługi klienta
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • atrakcyjne stałe miesięczne wynagrodzenie + bardzo motywacyjny system premiowy
  • profesjonalne szkolenia
  • pracę w dużej i wielooddziałowej firmie z 20-letnim doświadczeniem
  • Pracę w zespole i miłą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4500 PLN

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy

Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Doradca Serwisowy Praca Doradca Serwisowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (53)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (206)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1028)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2106)
Radom (191)
Płock (78)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (101)