Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

MOTOKARIERA S.C.

Kielce

10 dni temu

Dla naszego Klienta, Wielomarkowego Dealera i Autoryzowanego Serwisu Napraw Powypadkowych, MotoKariera poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce
Nr ref.: Doradca blach-lak.

Zadania:

  • opieka nad klientem i jego pojazdem w trakcie naprawy
  • sporządzanie zleceń serwisowych oraz kontrola ich realizacji
  • dbanie o dokumentację serwisową
  • współpraca z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • współpraca z działem handlowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia min. średniego (mile widziane techniczne)
  • doświadczenia na stanowisku Doradcy Serwisowego, Specjalisty ds. likwidacji szkód, Likwidatora lub Rzeczoznawcy samochodowego
  • mile widziana znajomość programu Audatex
  • umiejętności budowania relacji z klientami
  • komunikatywności
  • motoryzacyjnej pasji

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się strukturze u wielokrotnie nagradzanego dealera
  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym oraz częścią zmienną uzależnioną od efektów pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • dodatkowe benefity pozapłacowe

Poznaj

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy

Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Doradca Serwisowy Praca Doradca Serwisowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (55)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (157)
Lubelskie:
Lublin (267)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2213)
Radom (175)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (94)