Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca serwisu Centrum Napraw Powypadkowych (CNP)

Autorud Rzeszów Sp. z o.o.

Rzeszów

6 dni temu

Wiodący dealer z Rzeszowa obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ogólny opis stanowiska:
  • Opieka nad Klientem serwisu CNP w salonie dealerskim (m.in. przyjmowanie zlecenia, oględziny szkody, uzgodnienie terminów, określenie zakresu prac, informowanie Klienta o przebiegu prac, przygotowywanie dokumentacji technicznej, rozliczenie z Klientem, budowanie relacji z Klientami itd.);
  • Realizacja planów sprzedażowych (sprzedaż części i usług serwisowych) oraz celów jakościowych;
  • Identyfikowanie potrzeb Klienta i aktywne doradztwo;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami;
  • Współpraca z zespołem serwisowym;
  • Rozpatrywanie reklamacji;
  • Systematyczne raportowanie aktywności w systemie CRM;
  • Systematyczne raportowanie aktywności do kierownika;
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego technicznego lub wyższego technicznego
  • Doświadczenia w obsłudze klienta
  • Realizacji założonych planów sprzedażowych,
  • Nastawienia na cel i wysokiej motywacji do pracy;
  • Podstawowej wiedzy na temat rozliczania szkód komunikacyjnych, technik sprzedaży i doradztwa Klientowi;
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji;
  • Zdolności interpersonalnych: m.in. komunikatywność, otwartość na pracę z ludźmi, umiejętność aktywnego słuchania, asertywność;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Nastawienia na jakościową obsługę Klienta i jego potrzeby;
  • Systematyczności, rzetelności i dokładności;
  • Wysokiej kultury osobistej;
  • Samodzielności w działaniu oraz dobrej organizacji czasu pracy;
  • Pozytywnego nastawienie do pracy;
  • Budowania pozytywnego wizerunku firmy;
  • Znajomość branży będzie mile widziana;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • Prawa jazdy min. kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Rozwojowa praca w pewnym i stabilnym przedsiębiorstwie;
  • Wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym;
  • Dodatkowe systemy motywacyjne;
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Rozwój zawodowy połączony ze ścieżką kariery;
  • Świadczenia socjalne.
Osiągnięcia firmy:

Prześlij nam swoje zgłoszenie i przekonaj nas do siebie.

Będzie nam miło powitać Ciebie w naszym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Pamiętaj o dopisaniu na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Autorud Rzeszów Sp. Z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODPOWIEDZI TYLKO NA WYBRANE OFERTY.

Poznaj

AUTORUD RZESZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poznaj stanowisko: Doradca Serwisowy

Doradca serwisowy - osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw, przygotowywyaniem dokumentacji technicznej, obsługą klientów. Osoba na tym stanowisku powinna odznaczać się praktyczną wiedzą z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych i dostawczych, doświadczeniem w obsłudze klienta, orientacją na ...
Doradca Serwisowy Praca Doradca Serwisowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Autorud Rzeszów Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (64)