Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Imielin
Doradca Techniczno-Handlowy w Dziale Wentylatorów Przemysłowych

Proficool sp. z o.o. sp. k.
Imielin
praca stacjonarna
5058 dni temu

Ogłoszenie numer: 106459, z dnia 2010-07-14

Proficool sp. z o.o. sp. k. specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży nowoczesnych chłodni wody i wentylatorów przemysłowych. Firma działa na rynku krajowym oraz międzynarodowym.

Miejsce pracy: Imielin

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż i dystrybucja produktów,
  • pozyskiwanie i realizacja zamówień,ustalanie warunków technicznych i handlowych z Klientami,
  • doradztwo techniczne dla Klientów(bezpośrednie i telefoniczne),
  • pozyskiwanie nowych inwestycji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne/ekonomiczne,
  • doświadczenie w sprzedaży,
  • znajomość języków obcych: angielski i/lub niemiecki,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • obsługa komputera,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • zorientowanie na Klienta,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • motywacyjny system wynagradzania,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przeszkolenie z zakresu znajomości produktów,
  • możliwość współpracy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.