Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

DTH Selection

Sopot

123 dni temu

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

Naszym klientem jest wiodący, międzynarodowy dostawca urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych. Jest to spółka z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na polskim rynku. Poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych oraz komponentów chłodniczych poprzez kontakty z dystrybutorami oraz firmami instalacyjnymi.
  • Prowadzenie negocjacji biznesowych.
  • Doradztwo techniczne.
  • Dobór urządzeń oraz sporządzanie ofert techniczno – handlowych.
  • Systematyczne budowanie bazy klientów w powierzonym regionie.
  • Kontrola procesu realizacji zamówienia.
  • Raportowanie wyników.
  • Udział w targach oraz wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Mile widziane minimum roczne doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych lub chłodniczych.
  • Wykształcenie wyższe, techniczne - kierunkowe (inżynieria środowiska, energetyka lub pokrewne).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych oraz chęć dalszego rozwoju zawodowego w branży.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Systematyczność i samodzielność.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.
  • Szkolenia produktowe, wdrażające do pracy, pozwalające na dalszy rozwój zawodowy w branży.

www.dth-selection.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (591)
Wałbrzych (38)
Legnica (53)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1720)
Radom (62)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (20)