Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Techniczno - Handlowy

Watersystem

Rzeszów

237 dni temu

Ogłoszenie numer: 1945624, z dnia 2018-04-23

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

Nr Ref.: Doradca Techniczno - Handlowy

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami
  • sprzedaż urządzeń kontrolno pomiarowych, pomp dozujących włoskiego producenta firmy SEKO
  • samodzielną realizację wyznaczonych planów sprzedaży
  • doradztwo techniczne i szybkie reagowanie na pojawiające się potrzeby klienta
  • raportowanie informacji dotyczących planowanych i realizowanych aktywności
  • godne reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • doświadczenie handlowe (preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku)
  • znajomość języka angielskiego (min. komunikatywna)
  • zdolności komunikacyjne i handlowe
  • konsekwencja w działaniu i dobra organizacja pracy własnej
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę pracy
  • szkolenia i rozwój zawodowy

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (772)
Wałbrzych (46)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (197)
Toruń (115)
Lubelskie:
Lublin (215)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (879)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (1901)
Radom (152)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (151)
Nysa (62)